ХАСКИ БЛОГ Питомника HAKUNA VOTA

POZNAN Duo CACIB dog show 2023

Hakuna Vota Yosemite, Zkwp Poznan, Winner, Henrik Søeborg, виставка собак, хаскі, чистокровна, лучшие хаски, украины
EUCW'23 HAKUNA VOTA YOSEMITE також ви її знаєете як МІТЯ
Цього разу наш шлях на виставку лежав до Познані, що у Польщі. Організатори обіцяли що експерти будуть дуже високого рівня. І вони були праві.
Це була виставка рангу CACIB - тобто міжнародного рангу, та більше з тим ще й подвійна. Тобто за вікенд проходять 2 підряд виставки, і крім того вони мають різні назви. В перший день - перший набір експертів, які судять ринги, а в наступний день - другий розклад суддівства порід.
Сибірську хаскі, як породу в перший день судив FCI суддя з Данії Henrik Søeborg. Він є спеціалістом з порід 5 групи FCI, а також член Датського клубу Північних їздових порід (polarhund.dk).
Отже, в породі було зареєстровано 37 хаскі, у Міті в класі було 3 суки.
В результаті суддівства наша Мітя a.k.a EUCW'23 Hakuna Vota Yosemite отримала оцінку Відмінно, посіла 1 місце в классі з трьох, отримала свій CWC до накопичення для отримання Чемпіона Польщі, вийшла на порівняння в ринг кращої з сук-переможців кожного класу, і на отримання CACIB. Вона посіла друге місце в цьому порівнянні і здобула Res.CACIB.

Далі, ми з Мітьою отримали багато компліментів від колег по рингу, а також персональні компліменти власне від судді пана Хенріка Соеборга.
І в цей момент я мабуть дуже гучно думала, що увесь космос мене почув. Бо я була обурена, чому ми знов на другому місці, бо ми ж можемо, ми вміємо бути першими. І я хотіла щоб ми з Мітьо. на Бест ін Груп теж щось посіли, і вийшли в ринг Best in Show щоби бути переможцем всієї виставки або хочаб десь поряд, а там було близько 2600 унікальних регистрацій собак всіх порід.
Наступного дня, на виставці Poznan Winner 2023 теж рангу CACIB ринг хаскі судив FCI суддя allrounder зі Швеції пан Paul Stenton.
В рингу було всього 36 собак. У Міті в класі було 2 суки.
Отже, в результаті всього рингу EUCW'23 Hakuna Vota Yosemite отримала Відмінно 1/2 і отримала свій CWC, далі вийшла в ринг на порівняння на кращу сук з-поміж переможців класів сук з Проміжку, Відкритого, Чемпіонів. І отримала звання кращої суки, отримала свій CACIB.
І далі вийшла в ринг на порівняння на кращого представника породи, називається Best Of Breed (BOB).
І вона його отримала!! Мітя стала Best of Breed серед хаскі на виставці Poznan Winner 2023, отримала звання Poznan Winner. А Це означало, що ми проходимо до головних конкурсів, які проходитимуть в Головному ринзі. Це дуже видовищно і дуже круто!.
В Головному ринзі ми вийшли в номінації краща собака з усіх кращих представників порід з 5 групи FCI
( Best in FCI Group 5) приcутніх на цій виставці. Нас судив теж Paul Stenton.
І уявіть собі! Він нас обирає в фінальний відбір кращих 6 з усієї групи. Далі були знов огляд, пробіжка, на нас дивилася люди, світили сафіти, транслювали на великий екрані. Мітя сяяла. Наша зіронька працьовита, зібрана і сконцентрована.
Мене така гордість за неї взяла. Ми так сумлінно працювали, щоб добратися до таких рівнів. Ми посіли 1 місце в групі, і тепер проходили до головного і фінального конкурсу краси на цій виставці - це обрання найгарнішого пса - Best In Show. Ми ефектно вийшли, гарно показалися. Але в судді були інші забаганки, тому він вибрав Уіпета на 1 місце, на друге - данді дінмонт терʼєра, на третє - бракко італьяно, на четверте - лабрадор-ретрівер.
Наши DogShow успехи