ХАСКИ БЛОГ Питомника HAKUNA VOTA

25 Бананових виставок 2023 року

"Дисципліна і концентрація". Ось під яким лозунгом минув цей рік для нашого розплідника.
2023 був для нас дуже насиченим. Те відчуття коли гарно і важко попрацював, а тепер із задоволенням сів перепочити на канікулах. І маєш змогу зробити ретроспективу, створити наступний план дій і розвитку, розставити акценти, і знову бігти далі, створюючи життя таким, яке собі уявляєш. Головне у цьому всьому не стати жертвою війни.
Цього минаючого 2023 року наш розплідник хаскі Хакуна Вота сконцентрувався на виставковій діяльності.
Ми були на 29 виставках, проїхали 25000+ км , завітали до 7 країн.
Закрили Міті Чемпіонство Польщі, повідкривали купу інших Чемпіонств, брали участь у 3х крупних монопородних виставках у Європі.
Перша спеціалізована вставка з Сибірських хаскі проводилася в Данії в рамках крупної події у світі шоу собак - EURO DOG SHOW 2023.
Під суддівством Ann Palmer (Highlander’s kennel) Мітя заробила свій другий в житті БОБ на Європейскій спеціалізованій виставці з Сибірських хаскі. Це була друга в її життя виставка, коли Вітя виступала в дорослому класі, і власне - четверта виставка в усьому житті.
Це було несподівано і феєрично, досі повірити не можу як ми це зробили. Це нам відкрило шлях у великі виставки, бо надало більше впевненості у собі.
Ще одна крута монка була в Австрійського клуба Північних їздових. Де судили аж 3 експерти з 5 групи, і один з них - теж американка породниця, власниця розплідника сибірських хаскі Goldbear (здається) — Donna Beckman. Мітя під цим експертом виграла клас.
Далі були Італійскі пригоди. Ми вирішили поїхати побігати в рингах Національної Італійскої монопородної виставки. Там були 2 експерти - заводчики хаскі. Один з Румунії Augustin Ionescu (Wolf Point kennel). А інший з америки Bruce Barnes ( Zvezda kennel Texas state)
Теж подія яка займе особливе місце в нашій історії. Бо Мітя і Юна були в топах в своїх класах під румунцем, і Number 1 Class Winner під американцем з дууже великого класу, якого ще навіть на моєму досвіді не було.
Тобто 3 експерти породники зі штатів, власне з тої країни, в якій ця порода утворилася такою, якою ми її знаємо в наші часи, з тої країни де най якісніше поголівʼя, де високі стандарти в принципі до виставок і розведення, де своє особливе і якісне суддівство.
І ці 3 експерти визнали Мітю — як дуже!ОК для кращого представника Сибірської хаскі.
Ми, дівчатка з України, маючи тільки 5 років досвіду і розвитку за спиною, нарешті почали отримувати значні результати брідерської діяльності. І не просто в когось, а в таких людей, думка яких багато значить у світі племінних хаскі.
Ми також були на WORLD DOG SHOW 2023 Geneve. Показали себе гарно, але на титул World Winnerʼ23 не витягнули. Це нас не засмутило, бо всяке в житті буває. А ще ми встигли відпочити в піших походах по Швейцарських Альпах, подивитись своїми очима на Маттерхорн, на Мон-Блан, побувати на Цугшпіце, і поплавати в Адріатиці, мочили лапи в Півнчному морі, і зустрічали сходи сонця біля Балтійского моря, купился в альпійських озерах, власними лапами топтали льодник, ледь не сдохли від спеки в Женеві, охолоджувалися у поході пішки на висоту 3000 з гаком метрів на Горнерграт.
Мій телефон забитий купою фотографій і відео з наших пригод.
До того, ж наші хаскі показали гарну соціалізацію у місті, в кафе, в готелях, в машині, в поїзді, на човнику, на гондолах-підйомниках. Мені було з ними надзвичайно комфортно. І чесно, навіть не уявляю, як можна взагалі сумніватися у здібностях хаскі бути справжнім компаньйоном.
А ще, цього року ми завітали до 2 наших випускників. Разом гуляли, бавились, чемно поводилися. Ну і власне, для мене це велике діло тримати контакт зі всіма власниками своїх цуциків-випускників, бо це вже наша окрема сімʼя. Я дуже ціную, люблю, і завжди буду вдячна «своїм власникам».
Пишаюся нами всіма безмежно.
Хочу відмітити, що Мітя цього року зайняла окреме місце в багатьох серцях і експертів, та інших заводчиків, і у всіх наших поціновувачів, і нашої групи підтримки.
Отже, коротко в цифрах:
Проїхали 25150 км, пропливали на паромі через балтійське море, завітали до 7 країн, прийняли участь у 29 виставках
25 виставок було у Міті (16xCAC, 1xClassWinner (1/24)+ R.CAC Italy, 6xBOB, 3xBOS, 7xCacib, 4xRes.CACIB, 2xBest in Group - 2nd, 1xBest in Group-1st, BISS -4, BIS BOS, European Club Winner, Swiss Alpensieger, Polhograijski Dolomiti Winner, Poznan Winner )
4 виставки було у Фібі ( 1xCAC, 1xBOS, 1 німецький res.CAC + CQ)

4 виставки в Юни ( CAC NL, res.САСІВ, Class Winner)
Мітя aka EuCW’23 Ch PL Hakuna Vota Yosemite

Фібі aka JCh Hakuna Vota Starlight Princess

Юна aka Int Ch Gemchugina Severa Juliana Queen of the Elves.
Дякуємо тобі 2023.
Всіх з Новим 2024 Роком! Нехай цей рік кожному з вас принесе благополуччя, щастя, здоровʼя, натхнення, емоційну рівновагу. І нехай всі наші плани збуваються.

І печаль серце оминає.
Новий рік - нова можливість зробити все по-правильному.
Наши DogShow успехи