ХАСКИ БЛОГ Питомника HAKUNA VOTA

Титул Swiss Alpensieger у нашої Міті

Swiss Alpensieger, Hakuna Vota Yosemite, Митя, виставка собак, Швейцария, Чемпионство Швейцарии
І знову ділимося з вами нашими результатами з виставок.
24-25 червня 2023 ми зʼїздили до Швейцарії. На Double CACIB + CAC в місто Аарау.
Знову наша зіронька Мітя HAKUNA VOTA YOSEMITE відпрацювала на Відмінно.
24.06.2023 на виставці ранга CACIB Aarau-I
Під суддівством Csaba Zsolt Lokodi наша HAKUNA VOTA YOSEMITE (вона ж Мітя) отримала оцінку EXCELLENT 1/4 CAC у відкритому класі, а також CACIB (тобто краща сука) + Best of Opposite Sex. Ринг був міцний, були сильні за екстерʼєрними якостями і породності сибірські хаскі. Тому ця перемога від того стає ще більш цінніша. І вишенька на торті, для тих хто на цій виставці здобув CACIB, той отримав титул Swiss Alpensieger. Тому Мітя вже й Swiss Alpensieger.
Але чекайте! В нас попереду через це ще дуже багато праці. Бо щоб здобути повного Alpensieger, треба отримати ще Deutche Alpensieger, Österreich Alpensieger.
Більше з тим, перемога на цій виставці відкриває для Міті чемпіонство Швейцарії. Для того що закрити цього чемпіона потрібно або назбирати 4 таких САС в Швейцарії напротязі більше ніж 1 рік, або на World Dog Show Geneve 2023 отримати САС і в рамках тієї ж події на виставці рангу CACIB отримати теж САС. На World Dog Show до Женеви ми теж зареєстровані, тому будем бачити які результати здобудемо з Мітєю.
В цей же день 24.06.2023 в Аарау була виставка рангу CAC під суддівством іспанського судді FCI Martin Baskaran (ES).
Мітя HAKUNA VOTA YOSEMITE Отримала оцінку EXCELLENT 3/4 CAC.
На виставку 25.06.2023 рангу CACIB Aaurau-II ми знову записали Мітю.
Тому під експертизою кіпрійського судді FCI Savvas Hadjisavvas (Сyprus), вона отримала оцінку EXCELLENT, та 4/4 місце в Open класі.
Загалом на кожній з цих трьох виставок було зареєстровано 24 Сибірських хаскі.
Csaba Zsolt Lokodi, судья, эксперт, выставка собак, хаски ринг, выставочная хаски
Hakuna Vota Yosemite, Swiss Alpensieger, судья, эксперт, выставка собак, хаски ринг, выставочная хаски, Switzerland, dogshow, Aarau
Наши DogShow успехи