ПИТОМНИК HAKUNA VOTA

Наші підсумки 2022 року.

Дорогі наші друзі, гості нашого сайту! Хочемо привітати вас із Прийдешнім Новим Роком 2023!
Бажаємо вам, щоб мріі збувалися, бо щастя є. А коли в тебе є собака такої породи як сибірський хаскі - це подвійне щастя, просто його треба роздивитися добре.

Коротенько і по пунктах про основні тези 2022 року, який психолгічно нас сильно потрусив:

 • То ми почали рік із поіздки до Львова з метою навчання у школі соціальної кінології Harmonic dog @harmonic.dog
 • Почалась війна. І початок війни ми пережили у нашому будинку в підвалі в Дніпрі
 • Вирішили залишити собі Мітю (HAKUNA VOTA YOSEMITE). Це окрема ціла історія, чому ми так вирішила.
 • Знову переїхали до Львова, як ми думали, всього на 1 місяць. А вийшло, що ми тут і досі живем. 
 • Я як власник розплідника, і людина дуже зацікавлена у своїй породі, у психо-фізіології поведінки собак, та у кінологіі - вчилася у вище зазначеній школі і проходила практику там зі своїми собаками.
 • Ми з Мітєю з‘їздили в Мадрид на виставку World Dog Show 2022(20). Здолали 8000км. Побували в багатьох містах і у 4 країнах. Побачили океан!
 • Отримали на World Dog Show високі оцінки для Міті. А отже і для розплідника теж. Бо Мітя народилась в нашому розпліднику хаскі.
 • Також, під час подорожі завітили до 2 наших випускників з останнього припліду від Юни і Зеро. Це до Макса і до Юки. Познайомилися краще з їх сім‘ями. І стали друзями. Бо так і має бути: усі наші покупці цуценят - наша велика родина, наші друзі, наші однодумці. Безмежно любимо і цінуємо усіх власників наших цуценят сибірських хаскі. Приймаємо іх, поважаємо і захоплюємось їхнім життям із нашими випускниками. Дякуємо що ви є.
 • Відкрили для себе собачу амуніцію #nonstopdogwear
 • Надбали нових друзів.
 • Ми почали ходити у гори в походи разом із нашими хаскі. Про такий відпочинок ми мріяли досить давно. Ходили 3 рази за всю осінь. Перший раз із компанією наших нових друзів, з якими ми познайомилися через школу і наших собак. Інші 2 рази - вже самостійно. І в один з таких походів - наші Мітя і Фібі вирішили, що вони розумніші і швидші за всіх нас і можуть швиденько збігати на 3 км вперед по стежці до вершини і назад🤪. 
 • А потім почалась генераторно-акумуляторна історія в нашій країні ( через війну звичайно). Але нашим Юні, Хакі, Фібі і Міті то було все нідочого. Головне в них були їх смаколики, ми і чим себе зайняти. 
 • А потім випав сніг! Який нас із Фібі зістав у Польщі. Куди ми з нею вирушили у Люблін-Варшаву. По-перше, на виставку рангу CACIB. Там Фібі отримала своє Відмінно 3. А ще ми зустрилися з нашою колегою-подругою з Маріуполя. А по-друге - забрати акумулятори
 • А далі зненацька вже й різдвяні канікули настали. І, власне, Різдво по-новому (тобто 24-25 грудня, замість 6-7 січня). Яке ми вирішили відсвяткувати в нашому стилі і залізли аж на Драгобрат ( це лижний курорт у Карпатах) із 4 собаками. І ще із компанією друзів, у яких теж були свої 3 собаки. Ми ходили в снігові трекінги по околицях. І це було фантастично. Хаскі щасливі. Я - як власник, як поціновувач і фанат снігу і гір - була просто як дитина щаслива. 

За всі ці часи ми ні на секунду не забували про війну, ми постійно робимо збори і донати для ЗСУ. Намагємося втримати себе психологічно, втримати наших рідних психологічно, не дати собакам приводу для паніки. І намагаємося наближати нашу Перемогу так як можемо. А також будуємо плани на власне майбутнє. На майбутнє нашого розплідника Сибірських хаскі. 

Цей рік для нашого розплідника - як для сім‘ї був досить гарний. Як би це моторошно не звучало - ми всі живі. Собаки наші багато чого побачили, багато де були, набули нового життєвого досвіду. Адаптувалися до нового місця проживання і розпорядку дня. 
Але власне для нашої розплідницької діяльності - це був рік, який зламав всі плани. І ми вирішили, що активна робота (тобто народження цуциків) в цьому році неначасі.  
Бо поява цуциків, їх підйом, виховання, навчання - то для нас дуже енергозатратно, дуже відповідально і має віподвілати нашрму власному стандарту. І "ти" маєш бути завжди сильним, емоційно стабільним, і навколо має бути менше причин для стресів.

Тому цього року ми витратили час на навчання і освіту в світі собак, на просте життя із нашими дівчатами. Та плануванню як розвиватись далі: як жити в нових умовах, з ким робити в’язки, в яких виставках брати участь, яких результатів хочемо досягти, яких людей ми хочемо залучити до наших прихильників. 
А власне народження цуциків залишили на більш вдалий період. 

2023 рік, ми приймемо тебе тим, яким  ти до нас прийдеш, ми будемо сильні, ми впораємося!