ХАСКИ БЛОГ Питомника HAKUNA VOTA

Фібі на інтернаціональній виcтавці в Польщі

Hakuna Vota Starlight Princess, хаскі, розплідник, ксу

Жешув. Подвійний CACIB 25-26 травня 2024

Є в нашому розпліднику собака - сюрприз.
Це я про Фібі зараз говорю, про нашу саму милу, вредну і водночас саму няшну хаскі, більш відому як Цибуля, і несильно відому як HAKUNA VOTA STARLIGHT PRINCESS.
В останню мить вирішила, що поїду на цю виставку саме з Фібі. Бо їй для закриття чемпіонства Польщі невистачало 2 САС. От, думаю, зганяємо кабанчиком. Подивимось що з цього вийде. Бо 17 собак в породі, 3 - в класі. Ми були налаштовані по-бойовому. Фібі була в гарній кондиції. Хороші судді. Та й взагалі мені ця виставка подобається. Ми вже на ній були минулого року з Мітью. Нам все сподобалось.
Отже в перший день породу судив Gerard Jipping (з Голандіі).
Наша Фібі окрім того, що узяла свій клас і отримала CAC, то ще й стала кращім представником породи - це значить отримала CACIB + BOB !!
А далі були фінальні конкурси виставки, ми в собачому світі їх називаємо Бестами.
Не хотілося йти, хотілося додому. Бо спека неможлива була. Але, чоловік і подруга видали мені вагомі аргументи, тим самим вмовили мене туди піти, «постояти 3 хвилинки і піти».
Отже ці «3 хвилини» перетворилися на перемогу Фібі у Пʼятій Групі FCI

- Best in Group 1 місце!

Під суддею Izabella Krasowska-Salamon (Польща).
І звісно ми пішли на самий фінальний конкурс Best in Show де самі гарні, самі лучші собаки зі своєї групи порівнювалися хто з них самий найгарнійший собака виставки - отже наша Фібічка зайняла

- Best in Show 3 місце !!! Під суддею з Голандіі Gerard Jipping.

Тобто третя найгарніша собака виставки!
Сказати що я в шоці, це нічого не сказати. Я просто приголомшена! Бо я на такий поворот подій навіть не розраховувала, бо мета була - просто узяти 2 САС, закрити свого чемпіона Польщі і все. І піти далі на шоппінг 🌝

А тут щей BIS-3 ! Я була безмежно вдячна долі за такі щирі події. Організаторам виставки за шикарні подарунки і величезну розетку. Все як я люблю. А ще я була дуже вдячна своїй собаці за її роботу і шарм, і за ті емоції які вона мені подарувала.
Далі ще був другий день. Виставка.

Судив сибірських хаскі Ryszard Wacławik (Польща).

16 собак в породі, 3 собаки в нашому класі. Але склад рингу на 30% відрізнявся від першого дня.
Фібі знов це зробила! CAC, CACIB, BOB !!
І далі в Бестах - Best in Group 3 місце !
Ось так ми шалено примоголомшливо поїхали суто за 2 САС і тим самим ми закрили для Фібі Чемпіона Польщі, ще й в бестах посяяли! Отримали велику купу корисних подарунків, велику розетку, кубки, шмаколики, усіляки бади - від Pokusa, Delikan, Petmex.

Пишаюся Фібічкою - випускницею нашого розплідника дочкою нашої Хакочки (Gemchugina Severa Josephine the Love of the Emperor + Motya Karnavalda).
Тепер в нашому розпліднику всі собаки є Чемпіонами з Краси!
Наши DogShow успехи